#1 2013-02-04 19:41:55

Cichusek

Member

Zarejestrowany: 2013-01-14
Posty: 4
Punktów :   

MC-PvP.pl [1.4.7] [24/7] [No-Premium]

http://img152.imageshack.us/img152/9448/logoct.png

IP Serwera: mc-pvp.pl
Maksymalna liczba Graczy: 100
Typ Serwera: PvP
Premium: Nie
Administracja: CichusekPL
Pluginy: Nie umieszczam, z powodu iż nie chcę by inne osoby kradły pomysły i tworzyły takie same serwery.
Płatne funkcje: Konto Vip, dostaje specjalny ekwipunek, dostęp do stołu zaklęć, rezerwowany slot, zaklęcie super skoku. Cena: 7,38 zł z VAT.

Co i jak?
Jest to nowo otwarty serwer typowo PvP!
Wchodzisz, bierzesz ekwipunek i walczysz na jednej z kilku aren.
Podczas gry zdobywasz poziomy, a co jakiś czas razem z nimi dostajesz różne moce (zaklęcia).
Wystarczy, że weźmiesz różdżkę do ręki, wybierzesz prawym przyciskiem zaklęcie, a lewym go użyjesz.
Oczywiście najpierw je musisz zdobyć, zbierając poziomy!

Ekwipunek:
Gracz posiada skórzaną zbroję, kamienny miecz, łuk, 32 strzały i 10 czerwonych jabłek, oraz różdżkę. By go dostać wpisz /gracz.
Vip natomiast, posiada skórzano-złotą zbroję, żelazny miecz, łuk, 64 strzały i 10 złotych jabłek, oraz różdżkę. By go dostać wpisz /vip. (tylko vip)
Przy 400 poziomie, otrzymujesz prawa do specjalnego ekwipunku, w którym masz diamentowy miecz, złoty hełm i różdżkę. By go dostać wpisz /specjalny. (do zdobycia)

Notka:
Serwer miał być tworzony na styl klasycznego PvP z odrobiną czegoś niezwykłego czym są właśnie moce.
Wszystko zostało stworzone przeze mnie, oprócz aren do walki za co dziękuję swoim pomocnikom.
Tak jak mój drugi serwer sky-land.pl, jest tylko jeden admin na serwerze od początku do końca - CichusekPL

Zapraszam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4skme.pun.pl www.bassteam.pun.pl www.gry-online.pun.pl www.titanium.pun.pl www.ntsdnaruto.pun.pl