#1 2015-07-21 23:06:59

LeonidasAvernus

Member

Zarejestrowany: 2015-07-21
Posty: 1
Punktów :   

Avernus-najlepszy serwer Minecraft RPG

AVERNUS RPG

Wersja kllienta: 1.6.4
Adres IP: s54.mineserv.eu:22008
Potwory: Tak (16 rodzajów)
Zwierzęta: Tak
Inne światy: Tak (4 typy)
Whitelist: Nie
Premium: Nie
Sloty: 40+

ISTNIEJEMY JUŻ PONAD CZTERY LATA


Byłem tam, w ostatnich godzinach świata, kiedy lądy zapadały się w otchłań, a niebo zapłonęło ogniem. Widziałem Imperatora, który trwał bez lęku na swoim tronie, do końca wydając rozkazy. Jego spokojny, mocny głos unosił się ponad łoskotem pękających ścian, gdy nakazywał uczonym wynosić z biblioteki tysiącletnie księgi oraz pergaminy. Właśnie wtedy wysłał najwyższych  kapłanów do świątyni z poleceniem, aby utrzymali portale otwarte tak długo, jak to możliwe. Mówiło się wtedy, że nie dbał o ludzi. Że sterty zakurzonych tomów są dla niego ważniejsze niż życie poddanych. Ja wiedziałem jednak, że dusza Cesarstwa była właśnie tam, w opustoszałych kryptach archiwów, nie zaś pośród oszalałego motłochu na płonących ulicach.

Duma oraz poczucie obowiązku nie pozwalały mi opuścić Wielkiej Sali, chociaż kolumny z alabastru i białego marmuru rozsypywały się w gruzy, grzebiąc pod sobą kolejne ofiary. Senatorzy i arystokraci rozpierzchli się w panice, a kiedy przed tronem pozostała już tylko niewzruszona cesarska gwardia, Imperator przywołał mnie do siebie. Zdjął ze swych skroni koronę Wszystkich Światów, po czym przekazując mi polecił, abym zabrał ją w miejsce, gdzie będzie bezpieczna. Ukryta przed tymi, którzy nie są jej godni, czeka teraz na kogoś, kto odbuduje Cesarstwo i przywróci mu dawną chwałę.

                                                                                                                                                                               — Artabanus, Archont Tarraco


http://i58.tinypic.com/282jkfq.jpg

Minęło pół tysiąca lat od czasu kiedy magiczny kataklizm pochłonął stare Cesarstwo, zamykając międzywymiarowe portale łączące jego światy i kładąc kres władzy imperatora. Dawni bogowie odeszli, dawna wiedza została zapomniana a linia cesarskich spadkobierców wygasła. Dziesiątki suwerennych władców panują nad Podzielonymi Ziemiami, walcząc ze sobą, zawiązując i zrywając sojusze. Będący na ich służbie uczeni starają się na nowo odkryć tajniki prastarej magii, a poszukiwacze przygód przetrząsają zakurzone krypty i grobowce w poszukiwaniu starożytnych artefaktów... Zbliża się jednak kres Wieków Ciemnych i nadchodzi świt nowej epoki. Na polach bitew pojawia się broń palna, prasa drukarska zastępuje skryptoria a pełnomorskie żaglowce docierają do najdalszych krańców świata.

Kim chcesz być? Spokojnym kupcem, którego jedynym zmartwieniem będą rosnące podatki? Wyrachowanym najemnikiem, oferującym swoje usługi każdemu kto dobrze zapłaci? Uczonym magiem, prowadzącym w zaciszu swej wieży badania niezrozumiałe dla zwykłych śmiertelników? Zręcznym złodziejem, prostym rolnikiem.... Królem? A może zuchwale marzysz o tym, by ogłosić się Imperatorem i zjednoczyć świat pod jednym berłem?

                                                                              *    *    *

Magiczna kraina Avernus stwarza dla przybyłych do niej śmiałków wiele  niesamowitych możliwości. Dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi graczami i administratorami stworzyliśmy wspólnie świat, który opierając się na standardowym silniku Minecrafta  oraz starannie dobranych modyfikacjach  doskonale odzwierciedla specyficzne realia Fantasy, nawiązując klimatem do takich gier jak seria Gothic czy The Elder Scrolls. Sprzyja temu dodanie wielu nowych elementów gry, wśród których znajdziesz między innymi system magii oparty na żywiołach, prawdziwe okręty, oswojone smoki, stylowe meble, nowe rośliny oraz stwory. Prócz tego niewątpliwym atutem serwera jest zaawansowana ekonomia, oparta na systemie profesji oraz zamkniętym obiegu pieniądza a także rozbudowany system polityki, pozwalający powoływać do istnienia zarówno wioski i miasta jak i całe państwa. Naszą wizytówką jest dbałość o szczegóły (piękna, ręcznie wykonana mapa oraz realistyczne budowle), spójna wizja świata (fabuła) oraz dbanie o porządek (selekcja graczy).

Nie jest tutaj łatwo, od razu trzeba to zaznaczyć. Musisz starannie wybrać pierwszą profesję, zaoszczędzić nieco złota, a potem wyruszyć w świat, szukając starych krypt i grobowców z zaklętymi artefaktami, albo znaleźć miejsce, gdzie możesz się osiedlić, zbudować dom i wieść spokojne życie. Innowacją jest system spożywania posiłków. Nie możesz żywić się ciągle tymi samymi produktami, gdyż stosując tak mało zróżnicowaną dietę szybko opadniesz z sił pożywienie przestanie wpływać na Twój stan. Nagrodą za wytrwałość w pierwszych dniach gry na serwerze, jeśli się nie zniechęcisz, będą rzeczy jakich nie znajdziesz nigdzie indziej - odkrywanie tajników magii (rozwijanie drzewa wiedzy magicznej w sposób podobny do odkryć z serii gier Civilization), awansowanie na szczeblach kariery zawodowej, gdzie przykładowo, zaczynając od prostego kowala możesz w końcu stać się doświadczonym metalurgiem wytapiającym mithril, albo wyśmienitym zbrojmistrzem. A może po prostu pragniesz zostać renesansownym artystą, rzeźbiącym posągi władców oraz malującym obrazy? Inną ściężką twego życia może być założenie osady, która z czasem przekształci się w miasto, a być może ostatecznie załozysz państwo, do którego dołączą inne wioski i miasta, stając się królem? Chyba, że wcześniej dopadnie Cię pradawna kląwa i staniesz się wampirem... Ale kto powiedział, że wampir  nie może władać cesarstwem...?

------------------------------------------------------------
PRZEWAGA SERWERA NAD INNYMI TEGO RODZAJU:
------------------------------------------------------------

- Serwer istnieje już cztery lata. Jest trwały i stabilny. Jeśli wybudujesz na nim godną podziwu budowlę, możesz być pewien, że przetrwa i będzie cieszyć oczy kolejnych graczy, którzy do nas zawitają. Dodatkowym atutem jest dbanie o porządek - nie ma u nas miejsca dla osób, które są złośliwe, wulgarne i nie potrafię wspólnie z innymi się bawić.

- Serwer przeznaczony dla ludzi pragnących tworzyć. Stawiając swoją budowlę masz do dyspozycji blisko 100 rodzajów materiału. Oprócz tego możesz rzeźbić pojedyncze bloki, za pomocą drążenia ich oraz cięcia formując z nich co tylko zapragniesz.

- Otoczenie wygląda znacznie lepiej niż w standardowym Minecrafcie. Dzięki modom na poprawę wyglądu środowiska gry, drzewa nie są już zielonymi blokami, na piasku zostają ślady, a trawa faluje kiedy po niej idziesz.

- Rozbudowany system rozwijania postaci, polegający na nauce kolejnych profesji z ze schematu zawodów, od podstawowych do coraz bardziej zaawansowanych.Przykładowo, aby zostać zaklinaczem, musisz wcześniej rozwinąć profesję skryby, a potem maga.

- Unikalny system zasobów. Rośliny uprawne i drzewa mogą być sadzone i dają plony tylko na określonych biomach. Pszenica nie urośnie na śnieżnych biomach czy pustynnych, a ziemniaki dadzą lepszy plon na równinach niż w terenie górzystym. Oprócz tego, surowce takie jak węgiel, złoto czy żelazo nie występują wszędzie, ale również na określonych biomach. Ten system jest naszym własnym pomysłem i wcześniej nie był wykorzystywany na żadnym innym serwerze.

- Aby zagrać, nie musisz przygotować wcześniej karty postaci, którą będziesz musiał poprawiać kilka razy, tak aby w końcu spodobała się administracji. Nie musisz czekać na zaakceptowanie Twojego konta. Nie musisz mieć szczególnego skina czy nicku. Nie dyskryminujemy graczy, którzy wydając pieniądze zakupili legalnie Minecrafta, ale posiadają nick, który na innym serwerze RPG może się nie spodobać (np Ziom1990 czy TheBestPL). Po prostu grając u nas nadamy Ci nowe imie, które będzie wyświetlane.

- Jednakże... Warto zadbać mimo wszystko o właściwą skórkę, kartę postaci czy stosowne odgrywanie swojego bohatera, gdyż nagradzamy graczy, potrafiących wczuć się w realia RolePlay. Służy temu specjalny system przyznawania Punktów Sławy, będący kolejnym naszym autorskim pomysłem, nigdzie wcześniej nie zastosowanym, ale szybko podchwyconym przez inne serwery. Punkty te pozwalają Ci wpływać na kształt świata, po przez zakładanie rodów, miast, a nawet państw.


NASZE AUTORSKIE POMYSŁY:

http://i58.tinypic.com/20igeog.png
Tabela Rozwoju Miasta: Odpowiednie budowle pozwalają zwiększyć jego obszar

http://i58.tinypic.com/5z44sz.png
Zaawansowane Rolnictwo: Daną roślinę można uprawiać tylko na określonym biomie

http://i59.tinypic.com/2rlz1oi.png
Zaawansowane Górnictwo: Dany surowiec występuje tylko na określonym biomie

http://i62.tinypic.com/2wgazqt.png
Awans Społeczny: Gracz może osiągać kolejne tytuły w hierarchii feudalnej


PRZEWODNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH:

Posiadamy starannie zredagowany, obszerny Podręcznik Gracza, wyjaśniający wszystkie aspekty rozgrywki, dzięki czemu w łatwy sposób możesz zacząć zabawę, pomimo wysokiej złożoności zasad i mechaniki serwera. Podręcznik w formacie pdf można pobrać z naszej strony głównej z działu download.

http://i58.tinypic.com/15ixqe.png

http://i57.tinypic.com/35hh7c2.png
Przykładowe strony Podręcznika Gracza


PREZENTACJA OBRAZÓW:

http://i59.tinypic.com/9qchu1.png
Targowisko Cesarskie w stolicy

http://i60.tinypic.com/2uosvwz.png
Nieprzebyte lasy krainy Avernus

http://i57.tinypic.com/157zm8g.png
Stolica: Dzielnica Świątynna

http://i57.tinypic.com/24ux1s5.png
Cesarskie Skryptorium w podziemiach świątyni

http://i57.tinypic.com/hs9x5t.png
Katakumby pod świątynią - mieszkają tutaj wampiry

PODSUMOWANIE:

ATUTEM SERWERA JEST:

- ponad 200 nowych bloków
- ponad 100 roślin
- ponad 25 unikalnych potworów
- ponad 50 różnego rodzaju broni białej
- ponad 25 rodzajów broni palnej
- ponad 250 odkryć na drzewku rozwoju magii
- ponad 50 rodzajów prawdziwych mebli
- ponad 100 przedmiotów dekoracyjnych
- ponad 150 motyli do schwytania
- ponad 800 unikalnych herbów do powieszenia
- ponad 20 rodzajów surowców do wydobycia
- ponad 10 rodzajów roślin uprawnych
- ponad 15 starannie zaplanowanych profesji
- ponad 5 rodzajów smoków do oswojenia!
- oparty na modach system zielarstwa, hutnictwa i browarnictwa
- oparty na modach system handlu i straganów

Dodatkowo:

- system walki przy pomocy dwóch broni lub broni i tarczy
- autorski system ekonomiczny symulujący zamknięty obieg pieniądza
- autorski system rozwijania miasta dzięki stawianiu kolejnych budowli
- nowatorski system rolnictwa i zielarstwa
- nowatorski system występowania surowców

Jeżeli serwer na którym grasz pomimo wielkich zapowiedzi i wspaniałych obietnic okazał się zwykłym serwerem Minecrafta ze szkieletami, pająkami, kwadratowymi drzewami oraz garścią pluginów i skryptów, które miały sprawić cuda, nie czekaj dłużej tylko dołącz do nas!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pokemon crystal ewolucje pokemonów psychologia o kobietach dioda do swiatła pozycyjnego przód silnik pod tibie 8.1 www.managerekstraklasa.pun.pl