Imperium Gier | Od ciebie dla ciebie

Forum z prawdziwą pasją


#1 2015-01-28 18:47:09

konus123

Member

Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 6
Punktów :   

CoreLife [SKYBLOCK][START W PIATEK GODZ.18:00]

ip:corelife.pl
Start godzina 18:00 w Piątek
Nie może cię tam zabraknąć!!!

Jaki to bedzie tryb?

Otóż naszym marzeniem (całej ekipy) bylo stworzenie serwera SkyBlock. Jednak nie bedzie to serwer taki jak wszystkie inne. Postanowilismy wprowadzic wiele innowacji ktore ułatwią wam gre, upiększą a nawet sprawią że poczujecie sie jak w "prawdziwym życiu".

Ale co bedzie takiego "innego"?

Jak już wspomniałem naszym celem jest stworzenie serwera innego od pozostałych. Ale co mam na mysli. Wprowadzamy wiele nowych rzeczy takich jak:

- LockSky'e (Cos w stylu lucky block - mozesz tam trafic na wszystko. Od 1 dirta po diaxy. Z takiego LockSky'a mozesz wylosowac także spawn Cleepera Szkieleta a nawet TNT)

- Questerzy (Roznego rodzaju zadania. Podchodzisz do questera on mowi Ci jaką dziedziną sie zajmuje i możesz wypełniać Qyesty znajdujące sie wokół niego. Np <Zbierz drewno i przynies mi drewniany kolof>)

- Parkoury (Poskacz i wygraj to motto naszych parkour'ow. Na naszym serwerze bedzie na start okolo 60 parkour'ow. 10 easy 10 medium 10 hard 10 VIP 10 SVIP oraz 10 EVIP. Po przejsciu kazdego parkoura otrzymujesz nagrode <raz na 7 dni> oraz losową ilosc eXP)

- Craftingi (Nasz serwer posiada okolo 25 nowych craftingow ktorych nie znajdziesz w  podstawowym mc. Sa to m. in Diament, spawner, piasek dusz, blaze rod itp. itd.)

- System dropu (Hmm... Ustalilismy drop myślę że w sam raz. Naszym celem jest stworzenie serwera ktory nie znudzi sie nikomu po 1 tyg grania na nim. Diamenty? Tylko crafting ich!)

- Plecaki (Powieksz swoj ekwipunek o kilkanascie slotow!)

- Realistyczny czas (Koniec proszenia admina: "Admin daj dziej, Admin zrob dzien bo moby zabijają albo Admin daj noc bo cos testnac musze". Od tej pory na serwerze bedzie panowal realistyczny czas - Dzien = dzien Noc = Noc)

- Ekonomia na wysokim poziomie (Naszą uwage skupilismy rowniez na eko. serwera. Wszystkie ceny w sklepach oraz itemshop sa bardzo dobrze dopracowane aby tak jak mowilem wyzej "gra sie nie znudzila".

- Caly czas myslimy nad nowymi innowacjami 

DANE:

Jesli chodzi o maszyne, jest to dedyk z SoYouStart (OVH)

Specyfikacja:

Intel Xeon E3 1245v2 4 c / 8 t 3.4 GHz+ 32 GB 3x 120 GB SSD 

INFO:

Obszerna administracja zapewni Ci swobode oraz przyjemnosc z gry!



Wlasciciel:  Mezior & Bubel

Admin: MrRichardPL

Mod: Karou & ReDevil666

KidMod: Kinqa, czeszka, Boru, Keson, LePolski, sonikus2, IxidiXX, Iaincapto



Przypominamy, PIATEK GODZINA 18:00
Serdecznie Zapraszamy!!!

Ostatnio edytowany przez konus123 (2015-01-28 21:15:08)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.turnieje10hamachi.pun.pl www.303rdlsu.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl www.granarutorpg.pun.pl www.demonicangels.pun.pl